ExportPilots

...když se při expanzi do ciziny máte o koho opřít

Zahraniční obchod již od dob Marca Pola a Východoindické společnosti přitahoval tisíce lidí. Dnes už se ale neplavíme na plachetnicích ani nevozíme zboží na oslích spřeženích. Současný globální svět umožňuje vznik nadnárodních společností během pár dní. Tito giganti mohou mnohé získat, ale také jako lusknutím prstů ztratit. Naše značka ExportPilots spojuje tradici a romantiku obchodu na hedvábné stezce s inovací a růstem velikánů jako Google nebo Apple.

Jsme profesionální partner pro vstup a expanzi na zahraničním trhu. Jsme těmi, o které se při leckdy nesnadné cestě můžete opřít.

Náš příběh aneb Od brigádníka ke zrození vlastní značky

V roce 2014 jsme vzali do ruky pero a začali psát svůj příběh. Přišla nám první objednávka, a my jsme tak dodali naši první analýzu. A od tohoto okamžiku jsme začali postupně růst. Od jednoho brigádníka až k celému týmu lidí. Od jedné služby k vytvoření vlastní značky. Od malých úkolů po převzetí celého exportu firem. Podpořili jsme nespočet zahraničních aktivit českých firem. Pomohli jsme jim vybudovat značky, zviditelnit produkty a expandovat do ciziny. Na těchto základech stavíme i dnes a nabízíme exportní služby po celém světě.

Dobře připravený vstup na zahraniční trh

Naším cílem je dodávat kvalitní a prověřené informace expandujícím společnostem do zahraničí. Náš přístup je otevřený a transparentní a zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a vztazích.

A kdo že jsme? V našem týmu se potkáte s analytiky, střelci, stratégy, kreativci, vášnivými cestovateli, rodiči nebo vizionáři. Zdá se vám, že je nás v týmu nějak moc? Díky komplexnosti služeb a různorodosti charakterů naší posádky můžeme docílit té nejlepší práce a nemusí nás na to být ani tolik. Naše posádka je vám k službám!

Věříme v poctivou práci a v každý obchod, který uzavřeme. Věříme v technologie a osobitý přístup. Kombinace lidskosti a inovace přinese nám i naší společnosti budoucnost.

Zpět na hlavní stránku

Spojte se s námi

Kde nás zastihnete:

Naše posádka je vám k dispozici ve všechny pracovní dny, dokonce i za silného větru či sněhové bouře.

Telefon:
Alena: (+420) 731507730
Jan: (+420) 737447534

Adresa:
Bezručova 2, Blansko,
678 01, ČR
Budova VZP 1. patro