StartIT with ExportPilots and Shean

Máte zajímavý nápad? Vytváříte produkt nebo službu, která přesahuje hranice České republiky? Troufáte si na sebe upozornit ve Španělsku, Velké Británii, Německu, Izraeli nebo jinde? Začněte co nejdříve.

Co potřebujete?

Přípravu doma na vlastní frontě

S naší zkušeností ze světa businessu - ať už korporátního nebo startupového - vám pomůžeme nastavit procesy, aby se jednoduše daly aplikovat v globálním měřítku.

Mezinárodní PR

Ano reklama je jedna věc, ale vy chcete, aby vaše značka byla poznat a jména vašich produktů nebo služeb lidé znali stejně jako znají iPhone nebo Amazon.

Vytvoření vaší online vizitky

Nejde jen o eshop nebo o webovou stránku. Spotřebitelé v každé zemi mají jiné návyky a slyší na něco jiného. Nechte si poradit od profesionálů.

Partnera, který Vás podrží

Příručky jak řídit StartUp radí všechno možné. Jedna z nejdůležitějších věcí je však partner, na kterého se můžete spolehnout, i když není úplně nejlepší měsíc či kvartál.

Co můžete očekávat od nás?

  • Zkušeného profesionálního partnera. Jde nám o to, abyste byli úspěšní.
  • Podporu v plánování, přípravě i samotné expanzi.
  • Definování jasného směřování expanze do zahraničí, a to krok za krokem.
  • Lidský přístup

A jak by to mohlo vypadat?

Vzorový příklad. Firma MicroBackP vyrábí unikátním způsobem batohy z nepromokavého mikrovlákna - prémiové zboží.

Krok 1: Definovali jsme si jasný cíl na první rok: zviditelnit značku v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Úkoly pro ExportPilots: Příprava PR Kampaně, ve spolupráci se našimi kolegy zodpovědnými za social a s grafiky jsme připravili bannery a reklamní grafiku. Na schůzkách jsme se domluvili na netradiční kampani, v nichž ilustrujeme nepromokavost a styl. Zvolené kanály byly Youtube a Instagram na začátek, ve druhém sledu Facebook a Google.

Úkol pro Firmu MicroBackP: Na workshopu jsem si definovali 3 základní KSF (key success factors). 1. Výroba - při navýšení objednávek je potřeba připravit výrobu na 400% nárůst. 2. Distribuce - zasmluvnění přepravní společnosti 3. Tým - flexibilní navýšení týmu, co se bude starat o prodej a zákaznickou podporu (nabrali jsme VŠ studenty na brigádu)

Krok 2: Příprava jazykových mutací webů (lokální domény) a přizpůsobení obsahu dané zemi. Firma funguje na jednom webu, ale německého zákazníka zajímá něco jiné než zákazníka švýcarského, i když z velké části mluví stejným jazykem.

Krok 3: Spuštění kampaní a oznámení vstupu firmy na zahraniční trhy. Vstup přes soc. sítě a časopisy.

Krok 4: Sledování kampaní a rozšiřování povědomí o značce. Vyhodnocení postupu, abychom mohli nastartovat další země.

Tyto 4 kroky zaručí, že jsme připraveni a případná překvapení společně s firmou MicroBackP zvládneme. Nejde nám jen o PR kampaň nebo o jednorázové navýšení prodejů na 3 měsíce. Pokud spolupracujeme, zajímá nás dlouhodobý rozvoj značky a její úspěch.

A co to stojí?

Cena je individuální a záleží na vašem projektu. Dejte nám vědět a rádi vám zavoláme.

Zpět na hlavní stránku

Spojte se s námi

Kde nás zastihnete:

Naše posádka je vám k dispozici ve všechny pracovní dny, dokonce i za silného větru či sněhové bouře.

Telefon:
Alena: (+420) 731507730
Jan: (+420) 737447534

Adresa:
Bezručova 2, Blansko,
678 01, ČR
Budova VZP 1. patro