Analýza konkurence

Analýza konkurence

Znáte vaše konkurenty na zahraničním trhu? Některé pravděpodobně ano. Znáte jejich kampaně, jak na daném trhu produkty prodávají a jakou využívají strategii? Pravděpodobně ne. Konkurence se nemusíte bát. Pokud se k ní postavíte čelem, stane se vaší motivací a pohonem k lepším výkonům. Tato analýza vám odhalí, jak konkurence komunikuje v online i offline prostředí, kde vězí její silné a slabé stránky a v čem ji můžete předběhnout. Tak na značky a...start?

Jdu do toho s vámi

S čímvám pomůžeme

Analýza konkurence

Srovnáme největší konkurenty a zhodnotíme komunikaci a strategii konkurence

Lead Generation

Vybereme vhodné nástroje k získání zákazníků (lead generation)

Vizuální identita

Ukážeme vám náhled vizuální identity konkurentů a navrhneme směr té vaší

Sociální sítě a PR

Pomůžeme vám s budováním vztahu na sociálních sítích a v PR

 
 

Co vám to přinese?

Detailní přehled konkurence na daném trhu.

Souhrn toho, jaké reklamní kanály využívá.

Náhled do specifik v komunikaci na zahraničním trhu.

Porovnání konkurentů mezi sebou (tzv. data based).

Naše Reference a klienti

„S panem Stříteckým jsme zahájili spolupráci na samotné realizaci zahraničního podnikání, což s sebou neslo přípravu e-shopu, lokalizaci a následný marketing – toto je za nás hlavní výhoda – jejich komplexnost.“

Vstup na rakouský a německý trh
Ladislav Horčica
— výkonný ředitel

"Mockrát děkuji za analýzu trhu jako podklad pro získání dotace. Musím říct, že se nám velice líbí. Dobře rozebírá náš produkt – parkovací brány – a koncept Smart Cities. Potěšila nás i promptní výměna grafu a úprava jedné pasáže na základě naší zpětné vazby."

Analýza pro Snowlycode
Petr Zapletálek
- CEO

„S ExportPilots jsme řešili expanzi na nový trh v rámci ČR. Při hledání možností dalšího rozvoje firmy jsme narazili na příležitost využít naše volné kapacity a zkušenosti v online prostředí na zcela novém trhu. Zjednodušeně jsme zvažovali rozšíření našeho sortimentu do úplně nové kategorie produktů a při rozhodování jsme vše konzultovali právě s lidmi z ExportPilots. Díky radám zkušenějších jsme si udělali mnohem lepší představu o dalším směřování naší firmy. A nyní s ročním odstupem vidíme, že jsme se díky tomu nakonec rozhodli naprosto správně. Proto pro nás i při dalších budoucích expanzích bude konzultace s experty na úplně prvním místě.“

Expanze pro Topgrily.cz
Jan Pražan
- Jednatel

,,Hledal jsem někoho, kdo nám pomůže s registrací do německého systému Lucid. Musím říct, že ExportPilots vše rychle zařídili. Vážím si toho, že jsem se jich mohl na všechno kolem registrace zeptat a na nich bylo vidět, že ví, o čem mluví. Ochotně mi se vším poradili."

LUCID v Německu
Jan Průcha
- Jednatel

Expanze do České republiky
Alejandro Martín Álvarez
- Obchodní ředitel

,,ExportPilots nám pomáhali s expanzí do zahraničí. Vybrali nám země, kde se budou naše produkty prodávat, vypracovali nám strategii expanze a pomohli ji zdárně uskutečnit. Řešili jsme s nimi zápis do registru LUCID, právní texty, nasazení TrustedShops a další věci. Díky nim prodáváme v 4 dalších zemích. Vedou nám také marketingové kampaně a starají se o pravidelný rozvoj. Na spolupráci se nám líbí to, že jsme při expanzi nemuseli řešit každou věc s jinou agenturou. Taky se nám vždycky snaží vyjít vstříc a dodržují termíny."

Expanze pro Dekolamp
Marek Hanuš
- Marketing manager

Zaujali jsme vás? kontaktujte nás

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.