Jsem v zahraničí, ale nefunguje mi to

Jsem v zahraničí, ale nefunguje mi to

Hodně často se setkáváme se situací, kdy klient rozšíří své pole působnosti na zahraniční trh, postaví si e-shop a zjistí, že nevydělává tolik, jak si představoval. Málo nákupů a poptávek v začátcích nejednoho odradí. Dejte vašemu podnikání ještě šanci a nechte si od nás poradit. Uděláme jazykový a lokalizační audit webu/e-shopu, nastavíme PPC reklamu s pomocí rodilého mluvčího a naplánujeme konkrétní akční kroky k lepším zítřkům. A zeleným číslům.

Jdu do toho s vámi

v čemvám pomůžeme

Zhodnocení situace

Pojmenujeme, v čem vězí největší kámen úrazu.

Sestavení check listu

Sestavíme checklist úkolů s jasnými prioritami.

Časová osa kroků

Vytvoříme vám časovou osu s konkrétními kroky pro lepší výsledky.

Lokalizace

Zjistíme, jaké prvky na daném trhu fungují. Lokalizujeme.

Personalizace textů

Upravíme texty s pomocí rodilého mluvčího tak, aby vše působilo důvěryhodně.

Placená propagace

Nastavíme či upravíme PPC reklamu.

Zvýšení výkonnosti

Zvedneme celkovou výkonnost vašeho webu, nebo e-shopu.

 
 

Kdo tutoslužbu využije?

Ten, kdo už expandoval do zahraničí, ale nedaří se mu prosadit.

Ten, kdo chce zvednout výkonnost jeho webu/e-shopu.

Ten, kdo potřebuje sestavit úspěšnou obchodní strategii.

Naše Reference a klienti

„S panem Stříteckým jsme zahájili spolupráci na samotné realizaci zahraničního podnikání, což s sebou neslo přípravu e-shopu, lokalizaci a následný marketing – toto je za nás hlavní výhoda – jejich komplexnost.“

Vstup na rakouský a německý trh
Ladislav Horčica
— výkonný ředitel

"Mockrát děkuji za analýzu trhu jako podklad pro získání dotace. Musím říct, že se nám velice líbí. Dobře rozebírá náš produkt – parkovací brány – a koncept Smart Cities. Potěšila nás i promptní výměna grafu a úprava jedné pasáže na základě naší zpětné vazby."

Analýza pro Snowlycode
Petr Zapletálek
- CEO

„S ExportPilots jsme řešili expanzi na nový trh v rámci ČR. Při hledání možností dalšího rozvoje firmy jsme narazili na příležitost využít naše volné kapacity a zkušenosti v online prostředí na zcela novém trhu. Zjednodušeně jsme zvažovali rozšíření našeho sortimentu do úplně nové kategorie produktů a při rozhodování jsme vše konzultovali právě s lidmi z ExportPilots. Díky radám zkušenějších jsme si udělali mnohem lepší představu o dalším směřování naší firmy. A nyní s ročním odstupem vidíme, že jsme se díky tomu nakonec rozhodli naprosto správně. Proto pro nás i při dalších budoucích expanzích bude konzultace s experty na úplně prvním místě.“

Expanze pro Topgrily.cz
Jan Pražan
- Jednatel

,,Hledal jsem někoho, kdo nám pomůže s registrací do německého systému Lucid. Musím říct, že ExportPilots vše rychle zařídili. Vážím si toho, že jsem se jich mohl na všechno kolem registrace zeptat a na nich bylo vidět, že ví, o čem mluví. Ochotně mi se vším poradili."

LUCID v Německu
Jan Průcha
- Jednatel

Expanze do České republiky
Alejandro Martín Álvarez
- Obchodní ředitel

,,ExportPilots nám pomáhali s expanzí do zahraničí. Vybrali nám země, kde se budou naše produkty prodávat, vypracovali nám strategii expanze a pomohli ji zdárně uskutečnit. Řešili jsme s nimi zápis do registru LUCID, právní texty, nasazení TrustedShops a další věci. Díky nim prodáváme v 4 dalších zemích. Vedou nám také marketingové kampaně a starají se o pravidelný rozvoj. Na spolupráci se nám líbí to, že jsme při expanzi nemuseli řešit každou věc s jinou agenturou. Taky se nám vždycky snaží vyjít vstříc a dodržují termíny."

Expanze pro Dekolamp
Marek Hanuš
- Marketing manager

Zaujali jsme vás? kontaktujte nás

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.