Chci si ověřit nápad

Chci si ověřit nápad

Máte originální nápad, vyrábíte zajímavý produkt nebo poskytujete jedinečnou službu? Když stojíte na samém začátku cesty, je nutné rozhlédnout se do všech stran. Na aktuální situaci trhu, na číhající legislativní hrozby, na konkurenci, na potenciální zákazníky. Ujistěte se, že má váš nápad potenciál. Jak pro český, tak i zahraniční trh. Spolehněte se na nás a my vaše myšlenky usadíme do chytrého byznys plánu, který vás ušetří unáhlených rozhodnutí.

Jdu do toho s vámi

v čemvám pomůžeme

Rozhodnutí o expanzi

Zjistíme, jestli váš projekt může uspět v ČR, v zahraničí nebo na globálním trhu.

Zhodnocení nápadu

Ověříme proveditelnost nápadu. K ruce nám jsou lokální partneři.

Analýza rizik

Odhalíme možné problematické situace v dané zemi (konkurence, legislativa, zvyklosti).

Časová osa kroků

Naplánujeme časovou osu kroků, díky kterým v zahraničí uspějete.

Potenciál úspěchu

Nebojíme se na rovinu říct, když podle nás nápad nemá potenciál uspět.

 

Kdo tutoslužbu využije?

Ten, kdo má nápad, ale chce se ujistit, že má potenciál uspět.

Ten, kdo nechce riskovat se založením nového projektu.

Ten, kdo nechce být na založení projektu v zahraničí sám.

Naše Reference a klienti

„S panem Stříteckým jsme zahájili spolupráci na samotné realizaci zahraničního podnikání, což s sebou neslo přípravu e-shopu, lokalizaci a následný marketing – toto je za nás hlavní výhoda – jejich komplexnost.“

Vstup na rakouský a německý trh
Ladislav Horčica
— výkonný ředitel

"Mockrát děkuji za analýzu trhu jako podklad pro získání dotace. Musím říct, že se nám velice líbí. Dobře rozebírá náš produkt – parkovací brány – a koncept Smart Cities. Potěšila nás i promptní výměna grafu a úprava jedné pasáže na základě naší zpětné vazby."

Analýza pro Snowlycode
Petr Zapletálek
- CEO

„S ExportPilots jsme řešili expanzi na nový trh v rámci ČR. Při hledání možností dalšího rozvoje firmy jsme narazili na příležitost využít naše volné kapacity a zkušenosti v online prostředí na zcela novém trhu. Zjednodušeně jsme zvažovali rozšíření našeho sortimentu do úplně nové kategorie produktů a při rozhodování jsme vše konzultovali právě s lidmi z ExportPilots. Díky radám zkušenějších jsme si udělali mnohem lepší představu o dalším směřování naší firmy. A nyní s ročním odstupem vidíme, že jsme se díky tomu nakonec rozhodli naprosto správně. Proto pro nás i při dalších budoucích expanzích bude konzultace s experty na úplně prvním místě.“

Expanze pro Topgrily.cz
Jan Pražan
- Jednatel

,,Hledal jsem někoho, kdo nám pomůže s registrací do německého systému Lucid. Musím říct, že ExportPilots vše rychle zařídili. Vážím si toho, že jsem se jich mohl na všechno kolem registrace zeptat a na nich bylo vidět, že ví, o čem mluví. Ochotně mi se vším poradili."

LUCID v Německu
Jan Průcha
- Jednatel

Expanze do České republiky
Alejandro Martín Álvarez
- Obchodní ředitel

,,ExportPilots nám pomáhali s expanzí do zahraničí. Vybrali nám země, kde se budou naše produkty prodávat, vypracovali nám strategii expanze a pomohli ji zdárně uskutečnit. Řešili jsme s nimi zápis do registru LUCID, právní texty, nasazení TrustedShops a další věci. Díky nim prodáváme v 4 dalších zemích. Vedou nám také marketingové kampaně a starají se o pravidelný rozvoj. Na spolupráci se nám líbí to, že jsme při expanzi nemuseli řešit každou věc s jinou agenturou. Taky se nám vždycky snaží vyjít vstříc a dodržují termíny."

Expanze pro Dekolamp
Marek Hanuš
- Marketing manager

Zaujali jsme vás? kontaktujte nás

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.