Chci o trhu zjistit více

Chci o trhu zjistit více

Maďarsko, Německo nebo snad Španělsko? Připravíme vám rešerši trhu, díky které získáte ucelenou představu o situaci ve vámi vybrané zemi. Od analýzy konkurence přes kupní sílu až po porovnání chování cílové skupiny. Sázíme na jistotu a naše doporučení opíráme o tvrdá data, která vám usnadní rozhodování. Získáte jasné doporučení pro trh, na který se vám (ne)vyplatí vstoupit.

Jdu do toho s vámi

v čemvám pomůžeme

Analýza konkurence

Zmapujeme konkurenci, její vyspělost a sílu.

Míra poptávky

Zjistíme, jaká je poptávka po vašem typu zboží, produktu nebo službě.

Příležitosti a rizika

Identifikujeme příležitosti a rizika na vybraném trhu.

Lokalizace

Ukážeme vám, jak má vypadat web/e-shop tak, aby působil důvěryhodně. Lokalizujeme.

Doprava a platby v zahraničí

Najdeme optimální druhy dopravy a online plateb

Business model expanze

Společně si určíme business model, se kterým na daný trh vstoupíte.

Marketingová strategie

Pomůžeme vám vypracovat marketingovou strategii vstupu na zahraniční trh.

Snazší rozhodnutí

Dodáme podklady, díky kterým se budete snáze rozhodovat.

Kdo tutoslužbu využije?

Ten, kdo chce posunout své podnikání o krok dál.

Ten, kdo už má představu o vhodných trzí, ale tápe v tom, jak se rozhodnout.

 
 
 

Naše Reference a klienti

„S panem Stříteckým jsme zahájili spolupráci na samotné realizaci zahraničního podnikání, což s sebou neslo přípravu e-shopu, lokalizaci a následný marketing – toto je za nás hlavní výhoda – jejich komplexnost.“

Vstup na rakouský a německý trh
Ladislav Horčica
— výkonný ředitel

"Mockrát děkuji za analýzu trhu jako podklad pro získání dotace. Musím říct, že se nám velice líbí. Dobře rozebírá náš produkt – parkovací brány – a koncept Smart Cities. Potěšila nás i promptní výměna grafu a úprava jedné pasáže na základě naší zpětné vazby."

Analýza pro Snowlycode
Petr Zapletálek
- CEO

„S ExportPilots jsme řešili expanzi na nový trh v rámci ČR. Při hledání možností dalšího rozvoje firmy jsme narazili na příležitost využít naše volné kapacity a zkušenosti v online prostředí na zcela novém trhu. Zjednodušeně jsme zvažovali rozšíření našeho sortimentu do úplně nové kategorie produktů a při rozhodování jsme vše konzultovali právě s lidmi z ExportPilots. Díky radám zkušenějších jsme si udělali mnohem lepší představu o dalším směřování naší firmy. A nyní s ročním odstupem vidíme, že jsme se díky tomu nakonec rozhodli naprosto správně. Proto pro nás i při dalších budoucích expanzích bude konzultace s experty na úplně prvním místě.“

Expanze pro Topgrily.cz
Jan Pražan
- Jednatel

,,Hledal jsem někoho, kdo nám pomůže s registrací do německého systému Lucid. Musím říct, že ExportPilots vše rychle zařídili. Vážím si toho, že jsem se jich mohl na všechno kolem registrace zeptat a na nich bylo vidět, že ví, o čem mluví. Ochotně mi se vším poradili."

LUCID v Německu
Jan Průcha
- Jednatel

Expanze do České republiky
Alejandro Martín Álvarez
- Obchodní ředitel

,,ExportPilots nám pomáhali s expanzí do zahraničí. Vybrali nám země, kde se budou naše produkty prodávat, vypracovali nám strategii expanze a pomohli ji zdárně uskutečnit. Řešili jsme s nimi zápis do registru LUCID, právní texty, nasazení TrustedShops a další věci. Díky nim prodáváme v 4 dalších zemích. Vedou nám také marketingové kampaně a starají se o pravidelný rozvoj. Na spolupráci se nám líbí to, že jsme při expanzi nemuseli řešit každou věc s jinou agenturou. Taky se nám vždycky snaží vyjít vstříc a dodržují termíny."

Expanze pro Dekolamp
Marek Hanuš
- Marketing manager

Zaujali jsme vás? kontaktujte nás

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.