O nás

Jsme těmi, o které se při leckdy nesnadné cestě můžete opřít.Jsme vaši partneři při vstupu a expanzi na zahraniční trh

Zaměřujeme se na dobře připravený vstup na zahraniční trh. Naším cílem je dodávat kvalitní a prověřené informace expandujícím společnostem do zahraničí. Náš přístup je otevřený a transparentní a zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a vztazích.

Jdu do toho s vámi

Představujeme vámnáš tým

A kdo že jsme? V našem týmu se potkáte s analytiky, střelci, stratégy, kreativci, vášnivými cestovateli, rodiči nebo vizionáři. Zdá se vám, že je nás v týmu nějak moc? Díky komplexnosti služeb a různorodosti charakterů naší posádky můžeme docílit té nejlepší práce a nemusí nás na to být ani tolik. Naše posádka je vám k službám!

Denis Drexler Vedoucí ExportPilots

Při své práci se vždy snažím hledat cesty, které budou mít...

Při své práci se vždy snažím hledat cesty, které budou mít přidanou hodnotu pro všechny zúčastněné. Samotná expanze může totiž přinést zvýšení zisku, nese však s sebou také značné riziko. Proto klientům radím udělat důkladnou analytiku, která pomáhá toto riziko snižovat. Pro analytickou práci i navrhování strategií využívám odborných znalostí a metodik, které jsem získal v mezinárodních firmách a také na několika vysokých školách jako garant předmětů marketing či marketingový výzkum.

Více Méně

Jan Střítecký Exportní analytik

Cizí jazyky a svět marketingu. Lze skloubit tyto zdánlivě,…

Cizí jazyky a svět marketingu. Lze skloubit tyto zdánlivě nesourodé obory? Spojením jazykových a marketingových znalostí nabízím zákazníkům originální řešení pro jejich expanzi do zahraničí. Přesvědčte se sami!

Více Méně

Patrik Kučera Exportní analytik

Práce s grafy, čísly a daty, to je něco, co mě baví už od vysoké školy…

Práce s grafy, čísly a daty, to je něco, co mě baví už od vysoké školy. Export pilots mi umožnili se v této oblasti více rozvíjet již při dokončování studia, kdy mi už školní analytické projekty nestačily. S posádkou našich expertů se tak mám možnost vydat na zahraniční trhy, z nichž každý je něčím specifický. Hledat příležitosti, ale i hrozby je vždy výzvou. Výzvou, které mě jen tak nepřestane bavit.

Více Méně

Martin Fencl PPC specialista

Miloš Zavadil SEO specialista

Alena Hlaváčková Manžerka pro klíčové zákazníky

a dalších 30 + specialistů
Jdu do toho s vámi

...a je nás ještě více

My v Export Pilots nejsme žádní riskéři a jistota nám dává klid v duši. Po našem boku tak stojí stabilní parťák, který tvoří široké zázemí v oblasti online marketingu a vývoji webů / e-shopů. Jsme součástí velkého celku, jedné velké SHEAN rodiny.

Více o SHEANu

Zaujali jsme vás? kontaktujte nás

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.