Analýza trhu

Analýza trhu

Chcete své produkty nebo služby dostat do zahraničí? Není lepší cesty, než začít právě analýzou. Odhalí vám, jak funguje konkrétní trh – kupní síla, chování zákazníků na internetu i mimo něj, nákupní zvyklosti, oblíbené platební metody nebo třeba legislativa. Přísloví „Dvakrát měř, jednou řež.“ u expanze do zahraničí platí dvojnásob. Důkladná analýza vám bude krýt záda.

Jdu do toho s vámi

S čímvám pomůžeme

Tipy pro lokalizaci

Předáme vám „best practices“ (osvědčené tipy pro lokalizaci).

Nákupní proces zákazníků

Provedeme vás nákupními zvyklostmi zákazníků.

Překlady a lokalizace

Zajistíme překlady a lokalizace.

Důvěryhodnost

Doporučíme, jaké prvky zvýší vaši důvěryhodnost (certifikáty, zákaznické portály).

Sociální sítě a PR

Pomůžeme vám s budováním vztahu na sociálních sítích a v PR.

Reklamní potenciál

Zhodnotíme reklamní potenciál. Nastavíme Marketplace a zbožové porovnávače.

Legislativní úpravy

Upozorníme vás na danou legislativu a místní DPH.

 
 

Co vám to přinese?

Ucelenou analýzu zahraničního trhu

Best practices a další tipy od rodilých mluvčí.

Poznání odlišností zahraničního trhu.

Lokalizační a překladatelské tipy.

Souhrn rizik a příležitostí.

Závěry a doporučení pro postup při expanzi.

Naše Reference a klienti

„S panem Stříteckým jsme zahájili spolupráci na samotné realizaci zahraničního podnikání, což s sebou neslo přípravu e-shopu, lokalizaci a následný marketing – toto je za nás hlavní výhoda – jejich komplexnost.“

Vstup na rakouský a německý trh
Ladislav Horčica
— výkonný ředitel

"Mockrát děkuji za analýzu trhu jako podklad pro získání dotace. Musím říct, že se nám velice líbí. Dobře rozebírá náš produkt – parkovací brány – a koncept Smart Cities. Potěšila nás i promptní výměna grafu a úprava jedné pasáže na základě naší zpětné vazby."

Analýza pro Snowlycode
Petr Zapletálek
- CEO

„S ExportPilots jsme řešili expanzi na nový trh v rámci ČR. Při hledání možností dalšího rozvoje firmy jsme narazili na příležitost využít naše volné kapacity a zkušenosti v online prostředí na zcela novém trhu. Zjednodušeně jsme zvažovali rozšíření našeho sortimentu do úplně nové kategorie produktů a při rozhodování jsme vše konzultovali právě s lidmi z ExportPilots. Díky radám zkušenějších jsme si udělali mnohem lepší představu o dalším směřování naší firmy. A nyní s ročním odstupem vidíme, že jsme se díky tomu nakonec rozhodli naprosto správně. Proto pro nás i při dalších budoucích expanzích bude konzultace s experty na úplně prvním místě.“

Expanze pro Topgrily.cz
Jan Pražan
- Jednatel

,,Hledal jsem někoho, kdo nám pomůže s registrací do německého systému Lucid. Musím říct, že ExportPilots vše rychle zařídili. Vážím si toho, že jsem se jich mohl na všechno kolem registrace zeptat a na nich bylo vidět, že ví, o čem mluví. Ochotně mi se vším poradili."

LUCID v Německu
Jan Průcha
- Jednatel

Expanze do České republiky
Alejandro Martín Álvarez
- Obchodní ředitel

,,ExportPilots nám pomáhali s expanzí do zahraničí. Vybrali nám země, kde se budou naše produkty prodávat, vypracovali nám strategii expanze a pomohli ji zdárně uskutečnit. Řešili jsme s nimi zápis do registru LUCID, právní texty, nasazení TrustedShops a další věci. Díky nim prodáváme v 4 dalších zemích. Vedou nám také marketingové kampaně a starají se o pravidelný rozvoj. Na spolupráci se nám líbí to, že jsme při expanzi nemuseli řešit každou věc s jinou agenturou. Taky se nám vždycky snaží vyjít vstříc a dodržují termíny."

Expanze pro Dekolamp
Marek Hanuš
- Marketing manager

Zaujali jsme vás? kontaktujte nás

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.