Překlady a lokalizace

Překlady a lokalizace

Překlad není lokalizace. Důležitá zásada, kterou klademe na srdce všem začínajícím „expanzistům“. Texty tak nikdy nepřekládáme 1:1, ale s pomocí bilingvních rodilých mluvčích je lokalizujeme přímo do cílového jazyka. A dbáme i na nejmenší detaily. Věděli jste například, že Maďaři píší datum obráceně RRRR-MM-DD? Poláci mají zase rádi, když jim e-shop tyká, v komunikaci se zákaznickým servisem ovšem očekávají vykání. Nastupte na palubu s námi a my váš projekt přizpůsobíme místním zvyklostem.

Jdu do toho s vámi

S čímvám pomůžeme

Profi překlady

Zajistíme profesionální překlady do/z více než 30 jazyků.

Soudní překlady

Pomůžeme vám se soudními překlady (s tzv. kulatým razítkem).

Rodilý mluvčí

Obstaráváme překlady od bilingvních rodilých mluvčí.

Lokalizace

Lokalizujeme váš web nebo e-shop do konkrétního jazyka. Se všemi detaily a specifiky v dané zemi.

Lokalizace audiovizuálních materiálů

Chcete použít české audiovizuální materiály v zahraničí? Nebo naopak prezentovat zvukový, obrazový či video obsah v České republice? Náš produkční tým vám jej vizuálně i jazykově vyladí na míru konkrétní zemi či regionu.

Co vám to přinese?

Profesionální lokalizaci obsahu webu do cílového jazyka.

Pohled rodilého mluvčího daného jazyka.

Podklady pro další obsahové práce.

Pravidelný rozvoj.

Naše Reference a klienti

„S panem Stříteckým jsme zahájili spolupráci na samotné realizaci zahraničního podnikání, což s sebou neslo přípravu e-shopu, lokalizaci a následný marketing – toto je za nás hlavní výhoda – jejich komplexnost.“

Vstup na rakouský a německý trh
Ladislav Horčica
— výkonný ředitel

"Mockrát děkuji za analýzu trhu jako podklad pro získání dotace. Musím říct, že se nám velice líbí. Dobře rozebírá náš produkt – parkovací brány – a koncept Smart Cities. Potěšila nás i promptní výměna grafu a úprava jedné pasáže na základě naší zpětné vazby."

Analýza pro Snowlycode
Petr Zapletálek
- CEO

„S ExportPilots jsme řešili expanzi na nový trh v rámci ČR. Při hledání možností dalšího rozvoje firmy jsme narazili na příležitost využít naše volné kapacity a zkušenosti v online prostředí na zcela novém trhu. Zjednodušeně jsme zvažovali rozšíření našeho sortimentu do úplně nové kategorie produktů a při rozhodování jsme vše konzultovali právě s lidmi z ExportPilots. Díky radám zkušenějších jsme si udělali mnohem lepší představu o dalším směřování naší firmy. A nyní s ročním odstupem vidíme, že jsme se díky tomu nakonec rozhodli naprosto správně. Proto pro nás i při dalších budoucích expanzích bude konzultace s experty na úplně prvním místě.“

Expanze pro Topgrily.cz
Jan Pražan
- Jednatel

,,Hledal jsem někoho, kdo nám pomůže s registrací do německého systému Lucid. Musím říct, že ExportPilots vše rychle zařídili. Vážím si toho, že jsem se jich mohl na všechno kolem registrace zeptat a na nich bylo vidět, že ví, o čem mluví. Ochotně mi se vším poradili."

LUCID v Německu
Jan Průcha
- Jednatel

Expanze do České republiky
Alejandro Martín Álvarez
- Obchodní ředitel

,,ExportPilots nám pomáhali s expanzí do zahraničí. Vybrali nám země, kde se budou naše produkty prodávat, vypracovali nám strategii expanze a pomohli ji zdárně uskutečnit. Řešili jsme s nimi zápis do registru LUCID, právní texty, nasazení TrustedShops a další věci. Díky nim prodáváme v 4 dalších zemích. Vedou nám také marketingové kampaně a starají se o pravidelný rozvoj. Na spolupráci se nám líbí to, že jsme při expanzi nemuseli řešit každou věc s jinou agenturou. Taky se nám vždycky snaží vyjít vstříc a dodržují termíny."

Expanze pro Dekolamp
Marek Hanuš
- Marketing manager

Zaujali jsme vás? kontaktujte nás

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.